Rectangle 6 1 Kurumsal

Neden YETGİN Cıvata?

Kalitesini dünyaya ispatlamış ve tanınmış markaların yanında,
kalitesine güvendiğimiz ve test etme imkanı bulduğumuz ürünleri
müşterilerimizle buluşturuyoruz.

ekip Kurumsal
0 +

EKİP
ARKADAŞI

memnuniyet 1 Kurumsal
0 +

Müşteri
Memnuniyeti

urun Kurumsal
0 +

Ürün
Çeşidi

referans Kurumsal
0 +

Referans

tecrube Kurumsal
0 +

TECRÜBELİ
yıl

Rectangle 16 Kurumsal

Nake Civata San. Ve Tic. Ltd. Şti. firmasını da 2014 yılında kurarak, gijon tij, saplama, u bolt ve isteğe bağlı özel ürün üretimi , artan portföyü ve  geniş ürün yelpazesi ile müşteri taleplerine net çözümleri sunmaktadır.

Ürünlerimiz; Kalitesini yurt içi ve yurt dışında dünyaya ispatlamış, verdiği güven ile ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarının ve markaların tercihi haline gelmiştir.

Firmamız güven ve kaliteden taviz vermeden, ülkemizin gelişim ve refahına katkıda bulunup, Türkiye’mizi gelişmiş ülkeler seviyesinde en üst basamaklara çıkarmak için üstün gayret ve çaba harcamaktadır.

YETGİN CİVATA BAĞLANTI ELEMANLARI İLAÇLAMA HIRDAVAT TARIM SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.

1992 yılından bugüne 30 yılı aşkın süredir güvenilir bir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, verimli çalışma stratejisi ışığında, her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemektedir. Aynı zamanda yenilikçi sistemleri takip ederek, hızlı ve güvenilir şekilde sizlere üretim yapmaktadır.

Yetgin Civata Bağlantı Elemanları İlaçlama Hırdavat Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti.  civata, somun, gijon – tij, dübel,pul, hırdavat malzemesi satışı ve pazarlanması alanında faaliyet göstermektedir


Misyon & Vizyon

Konusunda lider, saygın, çalışanı ve tedarikçisi ile birlikte sürekli gelişen müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmaktır.